O klinice

Miejsce, w którym stworzymy Twój nowy uśmiech.

W klinice na pierwszym miejscu zawsze stawiamy pacjentów.

Naszym celem jest tworzenie długotrwałych relacji opartych na wysokiej jakości opiece, komforcie, zaufaniu, a także empatii. Pracujemy w nowoczesnym środowisku, aby zapewnić znakomite doświadczenia dentystyczne zwłaszcza tym, którzy obawiają się bólu lub stresu związanego z wizytą. Gwarantujemy, że każda wizyta będzie spersonalizowana i inspirująca. Z chęcią odpowiadamy na pytania, rozwiewamy wątpliwości i wspólnie tworzymy plan skoncentrowany na Twoich potrzebach.

O klinice
O klinice
Podejście skoncentrowane na pacjencie
O klinice

Wykwalifikowany personel

Każda osoba z naszego zespołu dba o Twoje bezpieczeństwo, komfort i skuteczność przeprowadzonych zabiegów.

O klinice

Spersonalizowany plan leczenia

Tworzymy rozwiązania dopasowane do Twoich możliwości, potrzeb i oczekiwań robiąc to, co potrafimy najlepiej.

O klinice

Nowoczesny sprzęt

System Cerec pozwalający zrekonstruować uzębienie podczas jednej wizyty oraz kompleksowe metody diagnostyki połączone z cyfrową stomatologią — dla efektów, o których każdy marzy.

Group 84

Za stworzenie kliniki odpowiada Karol Badeja — lekarz dentysta, stomatolog i implantolog.

Jako ekspert w wielu dziedzinach prowadzi specjalistyczny zespół, dla którego liczy się przede wszystkim komfort, brak bólu i doskonałe spełnienie potrzeb pacjentów. Od wielu lat regularnie uczestniczy w branżowych szkoleniach, kongresach i konferencjach stale podnosząc swoje kwalifikacje.


Wyjątkowe osiągnięcia zawodowe, zaangażowanie w rozwój stomatologii w okolicach Poznania, a także wiara, że tak naprawdę każdy zasługuje na doskonałą opiekę dentystyczną — właśnie dzięki temu stał się jednym z najbardziej zaufanych dentystów w regionie.