Stomatologia
estetyczna

Odzyskaj radość z uśmiechania się i zacznij żyć tak, jak tego pragniesz.

Odzyskaj radość z uśmiechania się i zacznij żyć tak, jak tego pragniesz.

Niektórzy mają doskonałe predyspozycje, dzięki którym nie trzeba wiele, aby ich uśmiech stał się olśniewający. W pozostałych przypadkach potrzeba nieco więcej pracy — jednak efekty są równie zachwycające! Dzięki stomatologii estetycznej poprawiamy wizualny wygląd zębów, wykorzystując do tego nowoczesne technologie i wiedzę naszych specjalistów.

Stomatologia estetyczna

Zabiegi stomatologii estetycznej

Stomatologia estetyczna

Bezpieczne wybielanie zębów

W naszej klinice stosujemy system Prevdent, który jednocześnie wybiela i regeneruje zęby! Już nie musisz wybierać między śnieżnobiałym uśmiechem a nadwrażliwością szkliwa. Dzięki innowacyjnej technologi rozjaśniamy barwę zębów nawet o kilka tonów, a dodatkowe produkty Prevdent pomagają utrzymać nieskazitelną biel po zabiegu na jeszcze dłużej.

Stomatologia estetyczna

Licówki

Podczas zabiegu endodonta korzysta z profesjonalnych narzędzi niklowo-tytanowych i endometru. Dzięki nim zarówno czyszczenie, jak i określenie głębokości korzeni jest o wiele łatwiejsze. Ostatni etap leczenia to wypełnienie kanałów specjalnym materiałem wypełniającym.

Stomatologia estetyczna

Skaling

Usuwanie kamienia nazębnego, który gromadzi się w najczęściej w okolicy szyjek zębowych, odświeża wygląd całego uśmiechu. Dodatkowo skaling chroni Twoje zęby i dziąsła przed stanami zapalnymi, próchnicą, a także parodontozą.

Stomatologia estetyczna

Korony

Szukasz sposobu na rekonstrukcję lub poprawę kształtu zniszczonych zębów? Zastosowanie koron protetycznych to jedna z najlepszych metod! Uzupełnienia porcelanowe lub pełnoceramiczne wykonane cyfrowo charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością, trwałością, a także estetycznym wyglądem.

Jak wygląda wstępna wizyta?

Stomatologia estetyczna
Stomatologia estetyczna

Na początku nasz specjalista dokładnie zapozna się z Twoimi oczekiwaniami, wyzwaniami, a także efektami, jakie chcesz uzyskać.

Stomatologia estetyczna

Następnie na podstawie analizy Twojego uzębienia określi, jakie są potrzeby medyczne, które należy wykonać przed rozpoczęciem zabiegów estetycznych. Może to być np. leczenie próchnicy lub uzupełnienie braków zębowych.

Stomatologia estetyczna

Dopiero po tym etapie możemy przejść do przedstawienia możliwości poprawy wyglądu Twojego uśmiechu. Nasi eksperci stworzą dla Ciebie spersonalizowany plan leczenia, który uwzględnia przede wszystkim Twoje potrzeby i możliwości.

Stomatologia estetyczna

Zanim przejdziemy do ustalenia harmonogramu zabiegów, wszystko z Tobą skonsultujemy tak, aby nie było żadnych wątpliwości co do zakresu działań, ich ceny, czy też ilości wizyt.

Stomatologia estetyczna Przeźmierowo - kompleksowe czyszczenie zębów

Chocaż większość osób dobrze wie, że należy przynajmniej dwa razy w roku wybrać się na wizytę u dentysty – unika się tego z wielu powodów. Czas to zmienić! Niezależnie od tego, czy niedawno przeprowadziłeś się w te okolice i nie znalazłeś jeszcze dentysty na czyszczenie zębów w Przeźmierowie, czy zmieniłeś ubezpieczyciela i szukasz nowego gabinetu – być może minęło już zbyt dużo czasu od ostatniej profesjonalnej higienizacji. Klinika Badeya, czyli wysokiej klasy stomatologia estetyczna w Przeźmierowie wysyła Ci zaproszenie – celem nadrobienia zaległości.

Profesjonalne czyszczenie zębów Przeźmierowo – dlaczego możesz tego potrzebować?

Jeśli uważasz, że Twoja niegdyś kontrolowana płytka nazębna i jej nagromadzenie przekraczają normalne poziomy i wymagają więcej uwagi – higienizacja zębów w Przeźmierowie jest do Twojej dyspozycji. Owszem, utrzymywanie dobrych nawyków w zakresie zdrowia zębów w domu, takich jak szczotkowanie i nitkowanie zębów dwa razy dziennie jest ważne. Jednak nigdy nie jest wystarczające do tego, aby utrzymać zanieczyszczenia jamy ustnej w ryzach.

Co zyskasz decydując się na higienizację zębów w Przeźmierowie?
dogłębne czyszczenie jamy ustnej,
monitorowanie zdrowia zębów,
wczesne rozpoznanie ewentualnej próchnicy.

Nasz stomatolog zadba o to, by wszelkie zanieczyszczenia i bakterie zostały usunięte, na co pozwala profesjonalny skaling w Przeźmierowie. Tego rodzaju czyszczenie zębów różni się od zwykłego czyszczenia, w którym dentysta czyści ząb wzdłuż linii dziąseł. Skaling i piaskowanie zębów w Przeźmierowie polega na czyszczeniu przez dentystę poniżej linii dziąseł w celu usunięcia bakterii,kamienia nazębnego i wszelkich innych zanieczyszczeń, które się tam zgromadziły.

Skaling Przeźmierowo – zadba o swoje zęby!

Kiedy dentysta przeprowadza tego typu czyszczenie w naszej klinice, dziąsła rozpoczną proces gojenia od infekcji i stanu zapalnego, które wcześniej tam się rozpoczęły, co z kolei pomoże zapobiec rozwojowi przyszłych chorób przyzębia lub gorszych infekcji zębów wymagających leczenia kanałowego.

Dobra pielęgnacja jamy ustnej, zarówno pod okiem dentysty, jak i samodzielnie we własnym domu – zawsze ma kluczowe znaczenie dla uniknięcia komplikacji, takich jak usunięcie zębów. Umów się na spotkanie w naszej praktyce stomatologicznej w Przeźmierowie już dziś, aby cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem jak najdłużej. Oczywiście w razie jakichkolwiek pytań – zespół specjalistów Badeja jest do Twojej dyspozycji, czekamy na kontakt pod wskazanym adresem e-mail, lub telefonem.