Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Wybielanie i regeneracja zębów na jednej wizycie

Chcesz mieć bielsze zęby, ale obawiasz się, w jaki sposób zabieg wpłynie na Twoje szkliwo?

Wybielanie zębów
Wybielanie zębów

Definicja wymarzonego uśmiechu dla każdej osoby jest zupełnie inna. Jednym zależy na subtelnym rozjaśnieniu uzębienia, drudzy pragną śnieżnobiałego efektu rodem z hollywoodzkich produkcji. Dlatego w naszej pracy najpierw poznajemy Twoje potrzeby — a dopiero później ustalamy odpowiedni plan działania. Dzięki temu mamy pewność, że wyjdziesz z naszej kliniki ze szczerym i promiennym uśmiechem!

Myślisz, że wybielanie nie jest dla Ciebie, ponieważ masz wyjątkowo wrażliwe zęby? Z systemem Prevdent nie musisz się tym martwić! Skutecznie łączymy kombinację wybielania z odwrażliwianiem zębów, dzięki czemu pacjenci unikają nieprzyjemnych skutków ubocznych zabiegu.

Czym tak właściwie jest Prevdent?

System Prevdent to pierwszy taki produkt, który może jednocześnie wybielać i regenerować szkliwo. Podczas zabiegu łączymy substancję wybielającą, czyli 6% nadtlenek wodoru oraz nano-Hydroksyapatyt (nHAp). W efekcie powstaje piana, która przenika do kanalików zębinowych i odbudowuje uszkodzone szkliwo. Podwójne działanie sprawia, że po zabiegu Twoje zęby staja się zarówno bielsze, jak i zdrowsze!

Hydroksyapatyt to główny składnik szkliwa zębów. Jego zawartość wynosi nawet 97%! Podczas zabiegów wybielania wykorzystujemy sztucznie wytwarzany hydroksyapatyt, którego działanie jest identyczne z naturalnym odpowiednikiem, dzięki odpowiedniemu stosunkowi wapnia do fosforu.

Zaraz po tym, gdy substancja przeniknie do kanalików zębiny rozpoczyna się połączenie nano cząsteczek hydroksyapatytu z naturalny minerałem obecnym w zębach. W efekcie zachodzi remineralizacja szkliwa, co pozwala zminimalizować bolesną nadwrażliwość zębów i rozjaśnić ich barwę nawet o kilka tonów.
Wybielanie zębów
Nie tym razem!

Zastosowanie systemu Prevdent to gwarancja efektów, które utrzymują się od 2 do 3 lat.

Jeśli chcesz cieszyć się białym uśmiechem jeszcze dłużej, unikaj barwiących produktów, takich jak np. kawa w nadmiernej ilości, herbata, czerwone wino, czy palenia papierosów. W naszej ofercie znajdziesz także pastę do zębów Prevdent, która pomaga utrzymać nieskazitelną biel zębów. Pamiętaj, że odpowiednia higiena jamy ustnej również ma istotny wpływ na kolor Twoich zębów!

Co warto wiedzieć przed zabiegiem?

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów metodą Prevdent przeprowadza się wyłącznie w gabinecie stomatologicznym, aby zapewnić pacjentowi maksymalne bezpieczeństwo podczas zabiegu.

Wybielanie zębów

System Prevdent jest zgodny z najnowszymi wymogami prawa unijnego.

Wybielanie zębów

Po zabiegu zęby mogą być jaśniejsze nawet o 7-8 odcieni od stanu wyjściowego. Efekt ten zależy przede wszystkim od indywidualnych uwarunkowań oraz aktualnego koloru zębów.

Wybielanie zębów

Prevdent to niemal całkowicie bezbolesny zabieg, dzięki czemu mogą z niego korzystać również osoby z nadwrażliwością zębów.

Wybielanie zębów

W niektórych przypadkach zaraz po wybieleniu występuje dyskomfort zębów, który ustępuje w ciągu 24 godzin. Aby szybciej uporać się z tym stanem, rekomendujemy użycie łagodzącego serum Prevdent.

Skuteczne wybielanie zębów Przeźmierowo - na każdą kieszeń

Twój uśmiech jest jedną z pierwszych rzeczy, które ludzie zauważają. Białe zęby nie są już tylko dla celebrytów. W naszej klinice możemy zaoferować bezpieczniejsze i bardziej przystępne wybielanie zębów w Przeźmierowie – polecamy każdemu, kto pragnie piękniejszego uśmiechu.

Wybielanie zębów nie rozbija domowego budżetu – to błędne przekonanie. Co więcej, aby przedłużyć efekt wybielania zębów, wystarczy zestaw zaprawkowy po zabiegu w gabinecie. Połączenie sesji wybielania zębów w gabinecie z dbaniem o higienę jamy ustnej warunkach domowych to naprawdę niewielka cena, która daje duże rezultaty.

 

Profesjonalne i bezpieczne wybielanie zębów Przeźmierowo – dlaczego u nas?

wysoka skuteczność,
relaksująca atmosfera,
kilka tonów jaśniejsze zęby,
atrakcyjna cena.

Czeka na Ciebie u nas nie tylko wybielanie, ale i kompleksowa regeneracja zębów w Przeźmierowie. To bezpieczny, poprawiający jakość życia proces, który może mieć pozytywny wpływ zarówno na Twój wygląd fizyczny, jak i zdrowie psychiczne. Wszystko to za sprawą nowoczesnej technologii, z jakiej korzystamy. Prevdent w Przeźmierowie to pewność efektów, których pożądasz i to w bardzo krótkim czasie.

 

Poznaj bezpieczne wybielanie zębów w Przeźmierowie – takie korzyści zyskasz!

Biel zębów zwiększa pewność siebie. Niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, na randce, robisz prezentację, czy po prostu idziesz ulicą, trudno przegapić uśmiech z jasnymi, błyszczącymi zębami! Bielsze zęby to także wskazówka dla innych, że dbasz o siebie i dbasz o swój wygląd. Decydując się na bezpieczne wybielanie zębów w Przeźmierowie zyskasz to wszystko.

Wybielanie zębów poprawia Twój wygląd. Możesz mieć najzdrowsze zęby i najprostszy uśmiech, ale nikt nie jest odporny na szkody, z jakimi spotyka się nasze uzębienie podczas codziennego jedzenia i picia. Żywność, kawa, herbata i napoje gazowane z czasem barwią nasze zęby. Jednak po odpowiedniej procedurze wybielania natychmiast zauważysz różnicę bez konieczności edytowania zdjęć. Wybielanie zębów pomoże zwalczyć plamy, których tak nie lubisz. Co więcej, Klinika Badya to również możliwość świadczenia usług takich jak wybielanie martwego zęba w Przeźmierowie. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz – a dokładnie wyjaśnimy co możemy dla Ciebie zrobić w tym zakresie stomatologii.

Czy wiesz, że wybielanie zębów zmniejsza również widoczność niedoskonałości twarzy? Zamiast skupiać się na zmarszczkach, lepiej postawić na biały uśmiech. Odciągnie to uwagę od pojawiających się zmarszczek, blizn potrądzikowych czy przebarwień na twarzy.