Stomatologia
mikroskopowa

Precyzja, skuteczność i bezpieczeństwo na mistrzowskim poziomie.

Zaawansowane technologicznie mikroskopy powiększają pole operacyjne i zapewniają jego intensywne oświetlenie. Dzięki temu obszary, których nie da się zobaczyć gołym okiem (np. kanały korzeniowe) – staja się łatwo dostępne.

Stomatologia mikroskopowa oferuje mnóstwo korzyści takich jak wspomniana już precyzja, ale także większa estetyka leczonych ubytków lub wykonywanych uzupełnień. Co istotne, leczenie w skali mikro to świetny sposób, aby zwiększyć poczucie komfortu zarówno lekarza, jak i pacjenta!

Stomatologia mikroskopowa

Zastosowanie mikroskopu w stomatologii

Stomatologia mikroskopowa

Precyzyjne przygotowanie zębów pod korony, licówki i mosty, co zwiększa ich trwałość oraz estetykę wykonania

Stomatologia mikroskopowa

Szczegółowy przegląd uzębieniapozwalający wykryć wczesne zmiany próchnicowe i uzupełnić ubytki bez naruszania zdrowych tkanek

Stomatologia mikroskopowa

Łatwiejsze odnalezienie, oczyszczenie i wypełnienie kanałów korzeniowych zębów w ramach leczenia endodontycznego

Stomatologia mikroskopowa

Wsparcie podczas leczenia chorób przyzębia, dziąseł i błony śluzowej jamy ustnej

Stomatologia mikroskopowa

Precyzyjne usuwanie pozostałości metalowych wkładów oraz elementów konstrukcji protetycznych

Stomatologia mikroskopowa

Jak wygląda leczenie pod mikroskopem?

Podczas leczenia pod mikroskopem pacjent znajduje się w pozycji leżącej. Korzystanie z mikroskopu stomatologicznego to dla lekarza ergonomiczne rozwiązanie — nawet w przypadku kilkugodzinnych zabiegów. Dzięki wygodnej pozycji zarówno dentysta, jak i pacjent nie odczuwają zmęczenia lub zdrętwienia kończyn, co znacząco podnosi ogólne zadowolenie, a także bezpieczeństwo podczas całego procesu.

Stomatologia mikroskopowa Przeźmierowo - nowoczesna troska o Twoje uzębienie

Klinika Badeya to również stomatologia mikroskopowa w Przeźmierowie. Zastosowanie w tej dziedzinie medycyny mikroskopu pozwala stomatologom na wykonywanie zabiegów dentystycznym z większą dokładnością, precyzją i zaangażowaniem. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości w naszej praktyce stomatologicznej.

 

Jakie możliwości daje stomatologia mikroskopowa w Przeźmierowie?
doskonała wizualizacja obszaru jamy ustnej,
idealne dobranie techniki leczenia,
możliwość zmniejszenia potrzebnej liczby zdjęć rentgenowskich.


Dzięki unikalnej jednostce ultradźwiękowej i bogatym funkcjom -leczenie zębów pod mikroskopem w Przeźmierowie odbywa się w niezwykle precyzyjny sposób. Kanały nerwowe są właściwie lokalizowane i całkowicie oczyszczane, ograniczając dyskomfort pacjenta. Takie leczenie z udziałem mikroskopu może być stosowane praktycznie do leczeniu wszystkich zębów – również trzonowych, co zwiększa długoterminowy wskaźnik powodzenia leczenia kanałowego.

Leczenie zębów pod mikroskopem Przeźmierowo

Postęp techniczny w stomatologii, jaki miał miejsce w ciągu ostatniej dekady motywuje nas do ciągłego unowocześniania sprzętu dentystycznego. Dlatego nasza Klinika może zaoferować innowacyjne metody leczenia, a nasi doświadczeni dentyści wykorzystują zaawansowane techniki medyczne i najnowszą technologię mikroskopową, aby zapewnić doskonałą jakość opieki dentystycznej. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak zachęcić do skontaktowania się z nami i skorzystać z możliwości, jakie udostępniamy w ramach praktyki w Przeźmierowie.